Kadra

Instruktorzy fitness

ŁukaszGrabowski
x
ŁukaszGrabowski (Łukasz G.)
Instruktor Zumba® Fitness, tancerz salsy, bachaty, kizomby oraz zouk'a. Inżynier i w dalszym ciągu student Technologii Energii Odnawialnej na SGGW w Warszawie. Na Zumba® Fitness zaczął uczęszczać w maju 2011 roku i od tamtej pory nawet na chwilę mu się nie znudziła, co więcej, z każdym dniem wypełnia jego życie w co raz większym stopniu i powoduje, że Zumba® Fitness z prostych zajęć taneczno-fitnessowych staje się jego sposobem na ŻYCIE! Zapalony tancerz latynoski, dlatego na pewno na zajęciach nie zabraknie salsy czy zmysłowej bachaty. Śmiało twierdzi, że w każdym stylu tańca, liczba i rodzaj ruchów jakie można wykonać jest nieograniczona, czyli istnieje tylko jeden taniec, w którym można wszystko. Pozytywny, uśmiechnięty, pełen energii i charyzmy, przystojny i z 'tym czymś' co przyciąga ludzi:) Znany także jako Zumba Lu.

Prowadzi zajęcia:

AdaBujalska
x
AdaBujalska (Ada B.)
Absolwentka AWF Warszawa. Od 2006 r. związana z Fitness Klubem Zdrofit. Otwarta, ciepła, uśmiechnięta i życzliwa. Optymistycznie nastawiona do świata. Utrzymuje luźną i radosną atmosferę na zajęciach, przykładając dużą wagę do technicznej poprawności wykonywanych ćwiczeń. Największą satysfakcję daje jej dobry humor i uśmiech na twarzach klientów.
EdytaRadomska
x
EdytaRadomska (Edyta R.)
Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ze sportem, który jest jej pasją związana jest od małego i w związku z tym postanowiła aktywnością zarażać innych. Ukończyła wiele szkoleń i kursów, co umożliwiło jej pogłębienie wiedzy z różnych dziedzin sportu. Jej ulubionymi zajęciami są wszelkie formy wzmacniające. Na swoich zajęciach wprowadza różnorodność ćwiczeń, motywuje oraz pozytywnie męczy przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowej techniki :-)
MonikaŻelisko- Mazanka
x
MonikaŻelisko- Mazanka (Monika Ż-M.)
Instruktor Sportu specjalność fitness, Instruktor Indoor Cycling (Tomahawk) posiadająca najwyższą licencję A. Uczestniczka wielu szkoleń m.in. ISFS, Open Mind, Masters Fitness, Reebok, PFA. Stale podnosząca swoje kwalifikacje poprzez udział w konwencjach, skąd czerpie inspiracje do swoich zajęć. Pasjonatka zajęć na rowerach, ze sztangą i pozostałych form wzmacniających, której przyświeca myśl, że” lenistwo to stan umysłu nie ciała”. Podczas zajęć daje z siebie wszystko, kładąc szczególny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń i tego też oczekuje od uczestników. Prywatnie zaś absolwentka studiów ekonomicznych, obecnie studentka psychologii, miłośniczka sportów zimowych i tenisa ziemnego.

Lokalizacja klubów:

Marcin Kozłowski
x
Marcin Kozłowski (Marcin K. )

Marcin Kozłowski, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (magister fizjoterapii) i Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca, o specjalności balet klasyczny i modern jazz. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Northern Ballet School w Manchesterze. Aktywnie działający tancerz i instruktor. Doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty zdobywał w szpitalach klinicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponadto posiada kwalifikacje instruktora fitness zdobyte w International Fitness & Aerobic Academy. W swojej pracy wykorzystuje kompleksową wiedzę medyczną, gruntowne wykształcenie w kierunku tańca oraz doświadczenie. Pragnie podzielić się z uczestnikami swoją pasją, nauczyć świadomości ciała oraz pomóc w jego harmonijnym kształtowaniu.

Lokalizacja klubów:

MichałKurpet
x
MichałKurpet (Michał K.)
Absolwent AWF Warszawa, instruktor fitness i tańca. Lider Z-TEAM. Trenował taniec towarzyski, jazzowy, ludowy i balet. Występował podczas tras koncertowych polskich i zagranicznych gwiazd. Jeden z pierwszych w Polsce instruktorów i międzynarodowych prezenterów Zumba ® Fitness. Od 10 lat związany z warszawskimi klubami fitness i szkołami tańca. Współorganizator Warsaw Salsa Festival, Summer Fitness Festival i konwencji Fit Style. Występuje na polskich i zagranicznych konwencjach fitness, maratonach Zumba ® Fitness i masterclasach. Organizator wczasów fitness i zumba party. Członek teamu Zumba Polska, promującego program Zumba ® Fitness na międzynarodowych konwencjach. Prezenter programu Sh'bam, szkoły Less Mils. Jego motto to: "prowadź zajęcia tak, jakby to były Twoje ostatnie w życiu". Największą nagrodą dla niego jest uśmiech i zadowolenie uczestników.
MartaGregorczyk
x
MartaGregorczyk (Marta G)
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Licencjonowany instruktor kulturystyki, fitness i narciarstwa zjazdowego. W kręgu jej zainteresowań znajduje się, trening typu Cross, i narciarstwo. Trening z nią to gwarantowane zakwasy i pot na czole. Zwraca uwagę przede wszystkim na dobre samopoczucie klientów i poprawne technicznie wykonywanie ćwiczeń.

Lokalizacja klubów:

AnnaStolarczuk
x
AnnaStolarczuk (Anna S.)
Licencjonowana Instruktorka Zumba R Fitness oraz dyplomowana architekt. ZUMBA - moc pozytywnej energii, którą pragnę Wam przekazać :) Fuzja Tańca i Fitnessu, ćwiczymy tańcząc - Wasch & Go - coś co kocham najbardziej - połączenie prostoty, doskonałej i dynamicznej formy :) w ruchu i architekturze, którą na co dzień projektuję w mojej pracowni. Poza biurem intensywnie trenuję nie tylko o bardzo wczesnych rannych porach dnia, budząc się o 5 rano :) Na zajęciach jesteśmy jedną dużą rodziną, która dla celu każdego z Was doskonali się w umocnieniu swojego ciała i budowania pięknej sylwetki dla Waszego świetnego samopoczucia i zdrowia, oraz witalności w każdym wieku. Taka forma ruchu jest piękna-pracujemy nie czując tego, a moim celem jest, abyście się świetnie bawili przy super muzyce, a czas upływał Wam w mig i mieli chęć na jeszcze...oraz to co najważniejsze poczucie satysfakcji dobrego treningu jaki właśnie się skończył :) Zapraszam serdecznie do zabawy przy moich ukochanych stylach, reggaeton, salsa, bachata, cumbia oraz elementach hip - hop. Prywatnie mama dwójki łobuziaków Gabriela i Julii :)- którzy prawie codziennie podczas opracowywania nowych układów surowo mnie oceniają :)

Prowadzi zajęcia:

JolantaSokólsla
x
JolantaSokólsla (Jola S.)
Instruktorka fitness z wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczka licznych kursów w tym Step Special, Dance Advance, Trening Funkcjonalny oraz wiele innych. Uczestniczka wielu konwencji fitnessowych na świecie m.in Rzym, Mediolan, Rimini, Paryż oraz również w Polsce. Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat wcześniej była tancerka w klubie sportowym. Wraz z 8-letnim doświadczeniem w tańcu nowoczesnym, jazzie hip-hopie zdobyła wiele nagród. Jednymi z tych najważniejszych są zdobyte dwa Mistrzostwa Świata, wielokrotne Mistrzostwo Polski a także inne mniejsze zwycięstwa. Studenta na kierunku Fizjoterapia na studiach magisterskich. Fitness jest jej pasja od najmłodszych lat, zawsze uśmiechnięta, pełna energii jednocześnie wymagająca. Zawsze doradzi i pomoże :)

Lokalizacja klubów:

Instruktorzy siłowni

KarolKyrc
x
KarolKyrc (Karol K.)
Certyfikowany instruktor kulturystyki Polskiej Akademii Sportu, trener personalny oraz uczestnik różnych szkoleń z zakresu sumplementacji i żywienia. Jest osobą otwartą, z poczuciem humoru. Sport trenuje od najmłodszych lat swojego życia. Dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez trenowania. Uważa, że w życiu każdego człowieka bardzo ważne jest zdrowie, a aktywność fizyczna jest podstawowy elementem dobrej kondycji oraz pozytywnego samopoczucia na codzień.

Lokalizacja klubów:

Marcin Sówiński
x
Marcin Sówiński (Marcin S.)
Absolwent Polskiej Akademii Sportu , magister zarządzania w Turystyce i Rekreacji, nazywam się Marcin, urodziłem się 20 września 1990 roku. Od najmłodszych lat interesowałem się sportem-w szerokim tego słowa znaczeniu, z zamiłowania i wykonywanego zawodu, trener personalny oraz instruktor kulturystyki. Od najmłodszych lat aktywnie spędzałem wolny czas uprawiając sztuki walki (Judo, Boks, Samoobrona) i grając w piłkę nożną. Swoją przygodę z siłownią i treningami rozpocząłem kilka lat temu, nie mając jeszcze ukończonych 17 lat, z czasem stało się to moją pasją. postanowiłem sam zostać trenerem i pomagać innym w osiągnięciu wymarzonych celów. Jestem zwolennikiem indywidualnego podejścia do treningu oraz zdrowego trybu życia. Uważam, że ciężką pracą i wiarą w siebie można osiągnąć wszystko, nie tylko na siłowni, ale również w życiu. W treningach z klientami wykorzystuję techniki oraz ćwiczenia, z których sam na co dzień korzystam przy własnych treningach. Dbam o to aby treningi zawsze były optymalnie dopasowane do moich klientów, w zależności od umiejętności oraz możliwości, aby wyniki wspólnej pracy były skuteczne i przynosiły satysfakcjonujące efekty.

Lokalizacja klubów:

KubaWojtaszek
x
KubaWojtaszek (Kuba W.)
Absolwent Akademii Mistrzostwa Sportowego. Student fizjoterapii. Od najmłodszych lat związany ze sportem, pasjonat sportów sylwetkowych – kulturystyki. Diety, plany treningowe układane do indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma rzeczy nieosiągalnych, poprzez ciężką pracę i cierpliwość można osiągnąć każdy cel.

Lokalizacja klubów:

DanielBurdzy
x
DanielBurdzy (Daniel B.)
Student Fizjoterapii. Od dziecka pochłonięty sportem. Ukończył Kurs Trenera Personalnego w Technogym Academy. Dodatkowo odbył szkolenie w zakresie mobilności i stabilności. Plany treningowe i diety spersonalizowane do konkretnego Klienta. Specjalizuje się w treningu siłowym i funkcjonalnym

Lokalizacja klubów:

Pracownicy recepcji

JustynaKiljańska
x
JustynaKiljańska (Justyna K.)
Studentka fizjoterapii. Masażystka. Uwielbia współpracę i pomoc innym. Uważa, że sport jest nieodzownym elementem życia, który pomaga zachować nam zdrowie i świetne samopoczucie!

Lokalizacja klubów:

IzabelaKuchta
x
IzabelaKuchta (Izabela K.)
Jest osobą bardzo wesołą i uśmiechniętą, która łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi.Aktualnie studiuje prawo i administrację na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. W wolnych chwilach lubi grać w siatkówkę lub słuchać muzyki.

Lokalizacja klubów:

Żaneta Ambroziak
x
Żaneta Ambroziak (Żaneta A.)
Studentka Żywienia Człowieka i Oceny Żywności na SGGW. Pasjonatka muzyki i tańców pochodzenia latynoskiego i karaibskiego. Przez taniec wyraża siebie i emocje. Bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Lubi intensywny trening i jest zwolenniczką hasła ”CHCIEĆ TO MÓC!”.

Lokalizacja klubów:

AleksandraJabłońska
x
AleksandraJabłońska (Aleksandra J. )
Studentka filologii polskiej. Pasję do literatury dzieli z aktywnością fizyczną - najchętniej z pływaniem. Jest pozytywnie nastawiona do nowych ludzi i nowych miejsc. W wolnym czasie lubi uciec od zgiełku miasta i czerpać energię z otaczającej ją natury.

Lokalizacja klubów:

Aleksandra Drozdowska
x
Aleksandra Drozdowska (Aleksandra D.)
.

Lokalizacja klubów:

powrót do góry