Przejdź do treści
MAJÓWKA 2014 <BR>PRZYJDŹ NA TRENING<BR><p style= ZAPRASZAMY :)"/>

MAJÓWKA 2014
PRZYJDŹ NA TRENING

ZAPRASZAMY :)

WELKANOC 2014 <BR>SPRAWDŹ GODZINY PRACY<BR><p style= ZAPRASZAMY :)"/>

WELKANOC 2014
SPRAWDŹ GODZINY PRACY

ZAPRASZAMY :)

WYZWANIE<BR>2014<BR>NADAL AŻ<BR>900 OSÓB<BR>JEST Z NAMI

WYZWANIE
2014
NADAL AŻ
900 OSÓB
JEST Z NAMI

Kadra

Instruktorzy fitness

x
Agnieszka Niedobylska(Agnieszka N)
Menager Fitness Klubu Bemowo. Absolwentka Szkoły Głównej Służby Pożarniczej na kierunku Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego. Z fitnessem związana od lat. Wciąż rozwija swoje umiejętności na szkoleniach w szkole Inka Szymanski Fitness School. Aktualnie jej największym osiągnięciem jest dyplom APF Instruktora po ukończeniu cyklu szkoleń High Level. Posiadaczka dyplomu IFFA licencja A. Uczestniczka wielu konwencji fitness. Przykłada dużą uwagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń. Jest bardzo wymagająca, ale potrafi zmobilizować do ciężkiej pracy!

Lokalizacja klubów:

x
Moez Saidi(Moez S.)
Pochodzący z Tunezji tancerz i instruktor tańca. Specjalizuje się w hip-hopie i Zumbie, której jest dyplomowanym instruktorem. W Polsce mieszka od 2007 roku i od tego czasu związany jest z Akademią Tańca Sulewscy. Jego zajęcia Zumby to prawdziwa mieszanka stylów i podróż przez kontynenty - samba, afro, latino, taniec brzucha, reggaeton, hip-hop, taniec indyjski, taniec irlandzki (i inne!) porywają do tańca, a unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

Prowadzi zajęcia:

x
Basia Łukaszczyk(Basia Ł. )
Propagatorka i promotorka holistycznego, zdrowego stylu życia. Dyplomowany nauczyciel Jogi i Ashtanga Jogi. Ukończyła kursy anatomii i łączenia ruchu z oddechem. Praktykuje Jogę od 12lat, a uczy od 10. Przez ostatnie 4 lata uczyła Jogi w Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii. Swój autorski program prowadzenia zajęć „power jogi” stworzyła na bazie praktyki i doświadczeń z różnymi odmianami jogi. Nazwy są różne, ale zawsze chodzi o to aby czuć się spełnionym, zdrowym i pełnym energii. Na zajęciach wsłuchujemy się we własne ciało, poprawiamy technikę oddychania, ale w tym samym czasie spotykamy się podczas asan z naszymi słabościami i ograniczeniami, uczymy się jak sobie z nimi radzić. Więcej na www.yogatime.com.pl

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

x
Martyna Sobiecka(Martyna S.)
Manager ds. zajęć grupowych Zdrofit Mokotów i Żoliborz. Na zajęciach stara się dawać z siebie wszystko. Jest energiczną i otwartą osobą, zaraża innych dobrym humorem. Wymaga wiele, zarówno od siebie, jak i od innych. Ulubione formy to zajęcia wzmacniające i step, na których "wyciska siódme poty" z uczestników :) Stara się, aby jej zajęcia widocznie poprawiały kondycję, były różnorodne, a ćwiczenia wykonywane były prawidłowo.

Lokalizacja klubów:

x
Marta Gizicka(Marta G. )
Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness- nowoczesne formy rekreacji. Absolwentka AFW Warszawa. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Początkowo było to pływanie potem jazda konna aż przyszedł czas na fitness. Uczestniczka szkoleń i konwencji Reebok University Poland. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających a jej ulubiona forma zajęć to TMT. Na zajęciach stara się zmobilizować uczestników do maksymalnego wysiłku połączonego z uśmiechem.

Lokalizacja klubów:

x
Sylwia Rusak(Sylwia R. )
Pełna pozytywnej energii i uśmiechu tancerka i instruktorka Zumba Fitness. Z tańcem związana od dziecka. Już jako mała dziewczynka występowała u boku znanych gwiazd muzyki polskiej na deskach warszawskiej Stodoły. Później taniec również towarzyszył jej nieodłącznie m.in. poprzez uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach u cenionych trenerów z Polski i świata. Ulubione style to: hip-hop, funk, jazz jak również wszelkie rytmy latynoskie: salsa, bachata, reggaeton, merengue od których właśnie wywodzi się ZUMBA. Poznając fitness oraz to sprytne połączenie z tańcem postanowiła dzielić się tą przyjemnością z innymi. Na zajęciach gwarantowana dobra zabawa i dużo spalonych kalorii!

Prowadzi zajęcia:

x
Karol Dzik(Karol D. )
Doświadczony instruktor tańca, prowadzący zajęcia z różnych technik tanecznych takich jak: videoclip dance, hip-hop, taniec nowoczesny, street dance. Stale dba o swój rozwój szkoląc się w takich szkołach jak Broadway Dance Center (NY) i Debbie Reynolds Dance Studio (LA), oraz biorąc udział w warsztatach nauczycieli światowego formatu. Tancerz występujący z gwiazdami takimi jak: Maryla Rodowicz, Kasia Kowalska,Kasia Klich, Stachursky, zespołem Budka Suflera, Sistars, De Mono, Tizziano Ferro, Dj Bobo, Ace of Base, a także w oprawie choreograficznej największych produkcji telewizyjnych w kraju: Festiwal w Opolu i Sopocie, Sylwester z Jedynką 2001, 2002, 2003 , 50-lecie TVP, program „Idol”, „Europa da się lubić” oraz nagrodzonym „Tour de Maryla”. Obecnie bierze udział w pokazach takich marek jak: Nike, Adidas, Rossignol.

Prowadzi zajęcia:

x
Joanna Stępkowska(Joanna S. )
Uczestniczka konwencji i warsztatów m.in. Reebok University Poland, Polish Fitness Academy, EU4YA, Profi Fitness, Circus Fitness Convention. Jej ulubione zajęcia to Dance, Step Dance, Aerobox, Pump. Pełna pasji i pozytywnej energii. Swoim zapałem potrafi zmobilizować do dużego wysiłku.

Lokalizacja klubów:

x
Marzena Osińska(Marzena O. )
Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu ze specjalnościami Fitness. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, konwencjach i warsztatach fitness stale doskonali swój warsztat techniczny i merytoryczny, pogłębia swoją wiedzę i umiejętności. Jej ulubioną formą zajęć są zajęcia wzmacniające i modelujące sylwetkę (TBC, ABT, Płaski Brzuch) oraz prozdrowotnych (Pilates, Stretching), podczas prowadzenia których stawia przede wszystkim na energetyczną atmosferę, intensywny trening, różnorodność oraz prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Uwielbia wyznaczać nowe cele i konsekwentnie je realizuje. Uważa, że małymi krokami można dokonać wielkich rzeczy, tak wielkich jak tylko pozwalają na to marzenia. Pełna energii i zapału do pracy, swoim pozytywnym nastawieniem do życia i miłością do sportu stara się zarazić uczestników zajęć i zmotywować do jeszcze cięższego treningu.
x
Michał Kaczmarek(Michał K. )
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie , student III roku fizjoterapii. Pasjonat wszystkiego co związane ze zdrowiem i ciałem człowieka. Aktualnie rozwija swoje umiejętności w kierunku treningu funkcjonalnego. Swoją pracę traktuje jako styl życia.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

x
Natalia Burzyńska(Natalia B. )
Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Od zawsze związana z aktywnością ruchową. Wiele lat trenowała taniec nowoczesny. Swoje początki wiąże z formacją studia tańca Egurrola Dance Studio, z którą brała udział w Mistrzostwach Polski, licznych pokazach i turniejach. Należała także do zespołu: „Estrellas de Salsa”, szkoły tańca Riviera. Kilka lat temu odkryła fitness, który stał się jej pasją. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w konwencjach, warsztatach oraz szkoleniach takich szkół jak Reebok University czy IFFA. Stara się by jej zajęcia były energiczne, różnorodne oraz efektywne.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

x
Anna Kociszewska(Ania K. )
Dyplomowany instruktor i menedżer sportu. Od najmłodszych lat związana z ruchem, tańcem i pracą z ciałem. Przy okazji warsztatów tanecznych trafiła na zajęcia jogi, które okazały się być ogromnym przeżyciem. Od tamtej pory Jej pasją i drogą jest joga, która daje siłę każdego dnia. Codzienna praktyka jest energią stojącą za „zdrowym duchem”, a użyta świadomie ma magnetyczną moc. Dlatego na swoich zajęciach stara się uczyć uważności, rozumienia i słuchania swojego ciała oraz motywować do pokonywania własnych słabości i ograniczeń. Uczy już od 8 lat. Swoje doświadczenie zdobywa uczestnicząc w licznych warsztatach zarówno w kraju jak i zagranicą, czerpie z różnych form pracy z ciałem, starając się dostosować zajęcia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Kocha pracę z ludźmi, życie, muzykę, literaturę, kino i słodkości. Prywatnie jest mamą cudnej Lili !

Lokalizacja klubów:

x
Filip Dębniak(Filip D)
Instruktor sportu ze specjalnością kulturystyka zdobyty w Polskim Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, certyfikowany trener personalny PZKFiTS z licencją IFBB (International Federation of Body Building). Pasjonat sportów uderzanych i kulturystyki. Od 15 lat trenuje boks i muay-thai. W treningu stawia na przezwyciężanie ograniczeń, budowanie idealnej formy i doskonalenie techniki. Poprzez cięzki trening, pomaga w zdobyciu pewności siebie i pokonaniu własnych słabości. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas prowadzenia zajęć grupowych z kick-boxingu i cross-trainingu, a także podczas treningów personalnych, z osobami w różnych kategoriach wiekowych. W treningu stawia na profesjonalizm,dobrą atmosferę i cieżką pracę.

Prowadzi zajęcia:

x
Anna Konkolewska(Anna K.)
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie studentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konwencjach, warsztatach oraz szkoleniach. Ulubione zajęcia to wszelkie formy wzmacniające, na których przykłada bardzo dużą uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Na zajęciach priorytetem jest dla niej zadowolenie klientów oraz efektywna i bezpieczna praca. Jest bardzo wymagająca, ale potrafi zmobilizować do ciężkiej pracy! Zawsze aktywna uśmiechnięta. Swoim entuzjazmem i zapałem zaraża uczestników zajęć udowadniając, że niemożliwe staje się możliwe!

Lokalizacja klubów:

Instruktorzy siłowni

x
Mateusz Skolimowski(Mateusz S.)
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku Wychowanie Fizyczne. Sportami siłowymi i sportami walki zajmuje się już od 15 roku życia zaczynając od podnoszenia ciężarów i treningów Muay Thai. Jest instruktorem i trenerem personalnym w zakresie Kulturystyki i Kick-Boxingu. Uważając aktywność ruchową za podstawę zdrowia, namawia do uprawiania sportu w każdym wieku.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

x
Damian Zdanikowski(Damian Z. )
Rzadko pisze o sobie w trzeciej osobie, ale z przyjemnością robi to w takich chwilach, jak ta. Trenerem jest od pięciu lat. Sportowcem – całe życie. Studiował wychowanie fizyczne, ale wciąż nie przestaje się szkolić. Jego konik to profilaktyka: funkcjonalność, stretching, kompensacja. Oprócz wylania potu, na treningu zrobi dla ciebie wszystko, a potrafi wiele.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

x
Damian Gospodarczyk(Damian G. )
Otwarty, komunikatywny i zaangażowany w swoją pracę. Pasjonat sportów walki oraz sportów siłowych.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

Pracownicy recepcji

x
Aneta Jabłońska(Aneta J. )
Studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek Zdrowie Publiczne. W pracy cechuję ją życzliwość i pozytywne nastawienie do klientów. Zawsze pomocna i otwarta na potrzeby i innych. Interesuje się sportem, muzyką oraz medycyną.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

x
Karolina Burakowska(Karolina B. )
Studentka Historii, zwolenniczka aktywnego wypoczynku. Osoba o łagodnym usposobieniu i pozytywnym nastawieniu. W pracy stawia na przyjazną atmosferę. W pracy stawia na przyjazną atmosferę. W kontaktach z klientem zawsze stara się być życzliwa i pomocna. Dba o dobre samopoczucie klienta.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

x
Anna Konkolewska(Anna K.)
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie studentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Zarządzanie. Fitness to jej ogromna pasja i źródło dające energię na każdy dzień. Uwielbia kontakt z ludźmi. Zawsze uśmiechnięta, otwarta, pełna entuzjazmu, z pozytywnym nastawieniem do świata.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

powrót do góry

Zdrofitowo

Zobacz wszystkie

Co powinniśmy zmienić ?

napisz do nas

skonfiguruj karnet online

kup karnet online już dziś