Kadra

Instruktorzy fitness

ŁukaszGrabowski
x
ŁukaszGrabowski (Łukasz G.)
Instruktor Zumba® Fitness, tancerz salsy, bachaty, kizomby oraz zouk'a. Inżynier i w dalszym ciągu student Technologii Energii Odnawialnej na SGGW w Warszawie. Na Zumba® Fitness zaczął uczęszczać w maju 2011 roku i od tamtej pory nawet na chwilę mu się nie znudziła, co więcej, z każdym dniem wypełnia jego życie w co raz większym stopniu i powoduje, że Zumba® Fitness z prostych zajęć taneczno-fitnessowych staje się jego sposobem na ŻYCIE! Zapalony tancerz latynoski, dlatego na pewno na zajęciach nie zabraknie salsy czy zmysłowej bachaty. Śmiało twierdzi, że w każdym stylu tańca, liczba i rodzaj ruchów jakie można wykonać jest nieograniczona, czyli istnieje tylko jeden taniec, w którym można wszystko. Pozytywny, uśmiechnięty, pełen energii i charyzmy, przystojny i z 'tym czymś' co przyciąga ludzi:) Znany także jako Zumba Lu.

Prowadzi zajęcia:

AdaBujalska
x
AdaBujalska (Ada B.)
Absolwentka AWF Warszawa. Od 2006 r. związana z Fitness Klubem Zdrofit. Otwarta, ciepła, uśmiechnięta i życzliwa. Optymistycznie nastawiona do świata. Utrzymuje luźną i radosną atmosferę na zajęciach, przykładając dużą wagę do technicznej poprawności wykonywanych ćwiczeń. Największą satysfakcję daje jej dobry humor i uśmiech na twarzach klientów.
MoezSaidi
x
MoezSaidi (Moez S.)
Pochodzący z Tunezji tancerz i instruktor tańca. Specjalizuje się w hip-hopie i Zumbie, której jest dyplomowanym instruktorem. W Polsce mieszka od 2007 roku i od tego czasu związany jest z Akademią Tańca Sulewscy. Jego zajęcia Zumby to prawdziwa mieszanka stylów i podróż przez kontynenty - samba, afro, latino, taniec brzucha, reggaeton, hip-hop, taniec indyjski, taniec irlandzki (i inne!) porywają do tańca, a unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

Prowadzi zajęcia:

MiłoszWajcht
x
MiłoszWajcht (Miłosz W.)
Instruktor fitness od ponad 8 lat, w przeciągu których uczył się od najwybitniejszego szkoleniowca w dziedzinie fitnessu- Inki Szymanski. Swoją ciężką pracą zasłużył na dwa najbardziej prestiżowe dyplomy potwierdzające niezwykły talent i doświadczenie instruktora fitness- APF Instructor oraz Magic Bar Instructor. W późniejszych latach współpracował z Inką Szymanski, prowadząc pod jej okiem szkolenia dla nowej kadry instruktorów oraz uczestniczył w licznych konwencjach jako ćwiczący oraz prezenter. Na swoim koncie ma odbytych wiele kursów m.in. fit ball, postural gym, step advaced, future presenter, stretching oraz wiele wiele innych. Jest On również absolwentem szkoły baletowej w Warszawie, tancerzem Teatru Wielkiego oraz Opery Narodowej. Na swoich zajęciach gwarantuje intensywny trening, ale też świetną atmosferę i zabawę. Prywatnie jest tatą dwóch rozrabiaków i to właśnie z nimi najbardziej lubi spędzać wolny czas :)
Marcin Kozłowski
x
Marcin Kozłowski (Marcin K. )
Marcin Kozłowski, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (magister fizjoterapii) i Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca, o specjalności balet klasyczny i modern jazz. Aktywnie działający tancerz i instruktor. Doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty zdobywał w szpitalach klinicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponadto posiada kwalifikacje instruktora fitness zdobyte w International Fitness & Aerobic Academy. W swojej pracy wykorzystuje kompleksową wiedzę medyczną, gruntowne wykształcenie w kierunku tańca oraz doświadczenie. Pragnie podzielić się z uczestnikami swoją pasją, nauczyć świadomości ciała oraz pomóc w jego harmonijnym kształtowaniu.

Lokalizacja klubów:

PrzemekDzwonkowski
x
PrzemekDzwonkowski (Przemek D.)
W czasie swoich wielu podróży do Indii poznał różne rodzaje jogi, medytacji oraz techniki pozytywnie wpływające na organizm ludzki. Obecnie czerpie inspiracje z systemów Kriya yoga, Hatha Yoga Iyengar'a, Yoga Astanga. Praktykuje jogę od 14 lat. Ukończył państwowy kurs instruktora. Interesuje się medytacją, zdrowym stylem życia, medycyną naturalną, samorozwojem, relaksacją poprzez muzykę i dźwięk oraz kulturą i cywilizacją Indii. „Joga to nie tylko ćwiczenia, to także postawa. Asany jakie wykonujemy przynoszą nam korzyści nie tylko polepszając nasze zdrowie i kondycję ale także pozytywnie oddziałują na nasz umysł, a przez to zmieniają nasz charakter i podejście do życia. Dystans jakiego nabieramy przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu energii umożliwia nam bycie lepszym w każdej dziedzinie naszego życia.”

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

SylwiaMatusiak
x
SylwiaMatusiak (Sylwia M)
Trener personalny i instruktor rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Przygodę ze sportem rozpoczęła od biegania oraz sportów zimowych. Uważa, że tylko ciężką pracą można osiągnąć oczekiwane efekty. Skrupulatnie dobiera metody treningowe oraz sposób żywienia uwzględniając indywidualne uwarunkowania i potrzeby. Pomoże Ci i udowodni, że każdy wytyczony cel jest do osiągnięcia!

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

MichałKurpet
x
MichałKurpet (Michał K.)
Absolwent AWF Warszawa, instruktor fitness i tańca. Lider Z-TEAM. Trenował taniec towarzyski, jazzowy, ludowy i balet. Występował podczas tras koncertowych polskich i zagranicznych gwiazd. Jeden z pierwszych w Polsce instruktorów i międzynarodowych prezenterów Zumba ® Fitness. Od 10 lat związany z warszawskimi klubami fitness i szkołami tańca. Współorganizator Warsaw Salsa Festival, Summer Fitness Festival i konwencji Fit Style. Występuje na polskich i zagranicznych konwencjach fitness, maratonach Zumba ® Fitness i masterclasach. Organizator wczasów fitness i zumba party. Członek teamu Zumba Polska, promującego program Zumba ® Fitness na międzynarodowych konwencjach. Prezenter programu Sh'bam, szkoły Less Mils. Jego motto to: "prowadź zajęcia tak, jakby to były Twoje ostatnie w życiu". Największą nagrodą dla niego jest uśmiech i zadowolenie uczestników.
MartaGregorczyk
x
MartaGregorczyk (Marta G)
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Licencjonowany instruktor kulturystyki, fitness i narciarstwa zjazdowego. W kręgu jej zainteresowań znajduje się CrossFit, trening typu Cross, i narciarstwo. Trening z nią to gwarantowane zakwasy i pot na czole. Zwraca uwagę przede wszystkim na dobre samopoczucie klientów i poprawne technicznie wykonywanie ćwiczeń.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

MarzenaTymińska
x
MarzenaTymińska (Marzena T.)
Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w Reebok University Poland. Specjalizuje się w Pilates, Body Ball&Taśmy, Bodyskills, Facts. Wyróżnia się żywym temperamentem, poczuciem humoru, systematycznoscią i kreatywnością podczas swoich zajęć. Bardzo dużą uwagę zwraca na technikę i dobra atmosferę na rożnych poziomach zaawansowania, podczas prowadzonych przez nią zajęć. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konwencji, które nieustannie podnoszą jej kwalifikacje oraz wiedzę. Prowadzi zajęcia wzmacniające na piłkach i stepach, Pilates , Body Ball i taśmy Na co dzień fit mama dwóch małych urwisków. Satysfakcja i uśmiech klientów to dla niej największa nagroda i motywacja do dalszej pracy i rozwoju.

Lokalizacja klubów:

Instruktorzy siłowni

KarolKyrc
x
KarolKyrc (Karol K.)
Certyfikowany instruktor kulturystyki Polskiej Akademii Sportu, trener personalny oraz uczestnik różnych szkoleń z zakresu sumplementacji i żywienia. Jest osobą otwartą, z poczuciem humoru. Sport trenuje od najmłodszych lat swojego życia. Dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez trenowania. Uważa, że w życiu każdego człowieka bardzo ważne jest zdrowie, a aktywność fizyczna jest podstawowy elementem dobrej kondycji oraz pozytywnego samopoczucia na codzień.

Lokalizacja klubów:

MartaGregorczyk
x
MartaGregorczyk (Marta G.)
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Licencjonowany instruktor kulturystyki, fitness i narciarstwa zjazdowego. W kręgu jej zainteresowań znajduje się CrossFit, trening typu Cross, i narciarstwo. Trening z nią to gwarantowane zakwasy i pot na czole. Zwraca uwagę przede wszystkim na dobre samopoczucie klientów i poprawne technicznie wykonywanie ćwiczeń.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

MateuszLitka
x
MateuszLitka (Mateusz L. )
Absolwent Polskiej Akademii Sportu w której zdobył uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora kulturystyki. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Każdy wspólny trening dostosowuje do potrzeb, indywidualnych wymagań oraz możliwości klientów. Podczas zajęć kładzie duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Do swojej pracy podchodzi w pełni profesjonalnie i z ogromną przyjemnością.

Lokalizacja klubów:

KatarzynaBiegajło
x
KatarzynaBiegajło (Kasia B.)
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Sport i pasjonatka sportu od zawsze. Po wypróbowaniu akrobatyki, pływania, siatkówki i wielu innych dyscyplin zdecydowała poświęcić się sportom walki. Trener personalny, instruktor kulturystyki, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością w samoobronie, wicemistrzyni Polski w BJJ. Wiecznie uśmiechnięta optymistka i miłośniczka zwierząt z mega dystansem do siebie i tego, co ją otacza. Wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych i osiągnąć możemy WSZYSTKO, wystarczy chcieć :)

Lokalizacja klubów:

Pracownicy recepcji

JustynaKiljańska
x
JustynaKiljańska (Justyna K.)
Studentka fizjoterapii. Masażystka. Uwielbia współpracę i pomoc innym. Uważa, że sport jest nieodzownym elementem życia, który pomaga zachować nam zdrowie i świetne samopoczucie!

Lokalizacja klubów:

IzabelaKuchta
x
IzabelaKuchta (Izabela K.)
Jest osobą bardzo wesołą i uśmiechniętą, która łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi.Aktualnie studiuje prawo i administrację na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. W wolnych chwilach lubi grać w siatkówkę lub słuchać muzyki.

Lokalizacja klubów:

Żaneta Ambroziak
x
Żaneta Ambroziak (Żaneta A.)
Studentka Żywienia Człowieka i Oceny Żywności na SGGW. Pasjonatka muzyki i tańców pochodzenia latynoskiego i karaibskiego. Przez taniec wyraża siebie i emocje. Bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Lubi intensywny trening i jest zwolenniczką hasła ”CHCIEĆ TO MÓC!”.

Lokalizacja klubów:

AleksandraJabłońska
x
AleksandraJabłońska (Aleksandra J. )
Studentka filologii polskiej. Pasję do literatury dzieli z aktywnością fizyczną - najchętniej z pływaniem. Jest pozytywnie nastawiona do nowych ludzi i nowych miejsc. W wolnym czasie lubi uciec od zgiełku miasta i czerpać energię z otaczającej ją natury.

Lokalizacja klubów:

powrót do góry