Kadra

Instruktorzy fitness

AdaBujalska
x
AdaBujalska (Ada B.)
Absolwentka AWF Warszawa. Od 2006 r. związana z Fitness Klubem Zdrofit. Otwarta, ciepła, uśmiechnięta i życzliwa. Optymistycznie nastawiona do świata. Utrzymuje luźną i radosną atmosferę na zajęciach, przykładając dużą wagę do technicznej poprawności wykonywanych ćwiczeń. Największą satysfakcję daje jej dobry humor i uśmiech na twarzach klientów.
MoezSaidi
x
MoezSaidi (Moez S.)
Pochodzący z Tunezji tancerz i instruktor tańca. Specjalizuje się w hip-hopie i Zumbie, której jest dyplomowanym instruktorem. W Polsce mieszka od 2007 roku i od tego czasu związany jest z Akademią Tańca Sulewscy. Jego zajęcia Zumby to prawdziwa mieszanka stylów i podróż przez kontynenty - samba, afro, latino, taniec brzucha, reggaeton, hip-hop, taniec indyjski, taniec irlandzki (i inne!) porywają do tańca, a unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

Prowadzi zajęcia:

MiłoszWajcht
x
MiłoszWajcht (Miłosz W.)
Instruktor fitness od ponad 8 lat, w przeciągu których uczył się od najwybitniejszego szkoleniowca w dziedzinie fitnessu- Inki Szymanski. Swoją ciężką pracą zasłużył na dwa najbardziej prestiżowe dyplomy potwierdzające niezwykły talent i doświadczenie instruktora fitness- APF Instructor oraz Magic Bar Instructor. W późniejszych latach współpracował z Inką Szymanski, prowadząc pod jej okiem szkolenia dla nowej kadry instruktorów oraz uczestniczył w licznych konwencjach jako ćwiczący oraz prezenter. Na swoim koncie ma odbytych wiele kursów m.in. fit ball, postural gym, step advaced, future presenter, stretching oraz wiele wiele innych. Jest On również absolwentem szkoły baletowej w Warszawie, tancerzem Teatru Wielkiego oraz Opery Narodowej. Na swoich zajęciach gwarantuje intensywny trening, ale też świetną atmosferę i zabawę. Prywatnie jest tatą dwóch rozrabiaków i to właśnie z nimi najbardziej lubi spędzać wolny czas :)
Marcin Kozłowski
x
Marcin Kozłowski (Marcin K. )
Marcin Kozłowski, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (magister fizjoterapii) i Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca, o specjalności balet klasyczny i modern jazz. Aktywnie działający tancerz i instruktor. Doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty zdobywał w szpitalach klinicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponadto posiada kwalifikacje instruktora fitness zdobyte w International Fitness & Aerobic Academy. W swojej pracy wykorzystuje kompleksową wiedzę medyczną, gruntowne wykształcenie w kierunku tańca oraz doświadczenie. Pragnie podzielić się z uczestnikami swoją pasją, nauczyć świadomości ciała oraz pomóc w jego harmonijnym kształtowaniu.

Lokalizacja klubów:

KrzysztofGańko
x
KrzysztofGańko (Krzysztof G.)
Instruktor programu INDOOR CYCLING EXPERIENCE – TOMAHAWK, od wielu lat związany ze sportem, głównie piłką nożną oraz biegami średniodystansowymi. W ostatnich latach jego pasją jest kolarstwo. Jest uczestnikiem wielu maratonów MTB m.in. cyklu Merida Mazovia MTB Marathon. Spinning to dla niego świetna zabawa połączona z systematyczną budową i poprawą formy. Zajęcia z Krzysztofem są treningiem wymagającym zaangażowania, naładowanym pozytywną energią i przepełnionym dobrą zabawą. Tak zbudowany trening uczy techniki, a przede wszystkim zachęca do pokonywania własnych barier przez co kształtuje wewnętrzną siłę i motywuje do dalszej pracy.

Prowadzi zajęcia:

PrzemekDzwonkowski
x
PrzemekDzwonkowski (Przemek D.)
W czasie swoich wielu podróży do Indii poznał różne rodzaje jogi, medytacji oraz techniki pozytywnie wpływające na organizm ludzki. Obecnie czerpie inspiracje z systemów Kriya yoga, Hatha Yoga Iyengar'a, Yoga Astanga. Praktykuje jogę od 14 lat. Ukończył państwowy kurs instruktora. Interesuje się medytacją, zdrowym stylem życia, medycyną naturalną, samorozwojem, relaksacją poprzez muzykę i dźwięk oraz kulturą i cywilizacją Indii. „Joga to nie tylko ćwiczenia, to także postawa. Asany jakie wykonujemy przynoszą nam korzyści nie tylko polepszając nasze zdrowie i kondycję ale także pozytywnie oddziałują na nasz umysł, a przez to zmieniają nasz charakter i podejście do życia. Dystans jakiego nabieramy przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu energii umożliwia nam bycie lepszym w każdej dziedzinie naszego życia.”

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

NataliaZatylna
x
NataliaZatylna (Natalia Z)
Tancerka, choreograf, instruktor tańca sportowego o specjalności taniec towarzyski, wizażystka. Posiada licencjat z pedagogiki specjalność animacja społeczno-kulturowa, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku pedagogika. Odbyła praktyki w Państwowej Szkole Baletowej w Warszawie, jako pomoc pedagoga. Tańczy od 6 roku życia, na swoim koncie ma liczne sukcesy m.in. Tytuł Mistrza Polski w kategorii Dance Show, oraz tytuł Mistrza Świata w kategorii Dance Show (Veszprem 2011).Cały czas sportowo trenuje taniec towarzyski występując na parkietach w kraju i za granicą. Brała udział w pokazach tanecznych m.in. w TVN oraz na oficjalnej ceremonii otwarcia UEFA EURO 2012.Uwielbia pracę z dziećmi, pasjonuje się „kobiecymi” stylami tanecznymi. Na swoich zajęciach zaraża pozytywną energią i pasją do tańca oraz stara się pokazać, że taniec to nie tylko kroki i technika, ale przede wszystkim wyraz artystyczny i ogromna radość – „ Gdy tańczysz zapominasz o całym świecie, a ciałem zaczyna kierować serce”.

Prowadzi zajęcia:

SylwiaMatusiak
x
SylwiaMatusiak (Sylwia M)
Trener personalny i instruktor rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Przygodę ze sportem rozpoczęła od biegania oraz sportów zimowych. Uważa, że tylko ciężką pracą można osiągnąć oczekiwane efekty. Skrupulatnie dobiera metody treningowe oraz sposób żywienia uwzględniając indywidualne uwarunkowania i potrzeby. Pomoże Ci i udowodni, że każdy wytyczony cel jest do osiągnięcia!

Prowadzi zajęcia:

MichałKurpet
x
MichałKurpet (Michał K.)
Absolwent AWF Warszawa, instruktor fitness i tańca. Lider Z-TEAM. Trenował taniec towarzyski, jazzowy, ludowy i balet. Występował podczas tras koncertowych polskich i zagranicznych gwiazd. Jeden z pierwszych w Polsce instruktorów i międzynarodowych prezenterów Zumba ® Fitness. Od 10 lat związany z warszawskimi klubami fitness i szkołami tańca. Współorganizator Warsaw Salsa Festival, Summer Fitness Festival i konwencji Fit Style. Występuje na polskich i zagranicznych konwencjach fitness, maratonach Zumba ® Fitness i masterclasach. Organizator wczasów fitness i zumba party. Członek teamu Zumba Polska, promującego program Zumba ® Fitness na międzynarodowych konwencjach. Prezenter programu Sh'bam, szkoły Less Mils. Jego motto to: "prowadź zajęcia tak, jakby to były Twoje ostatnie w życiu". Największą nagrodą dla niego jest uśmiech i zadowolenie uczestników.

Prowadzi zajęcia:

OliwierZalewski
x
OliwierZalewski (Oliwier Z.)
Niezwykle energetyczna i otwarta osoba, cechuje go uśmiech, pozytywne podejście do życia oraz zaangażowanie we wszystko co robi. Od zawsze związany ze sportem, swoje pierwsze kroki taneczne stawiał jako ośmiolatek, w latach późniejszych kontynuował karierę tancerza towarzyskiego z wieloma sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej.Z wykształcenia prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Aktor i tancerz w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, choreograf, prowadził własną szkołę tańca towarzyskiego, posiada uprawnienia instruktora tańca sportowego. Licencjonowanym instruktorem Zumba®Fitness został w 2011 roku, od tej pory szlifował swoje umiejętności m.in. na konwencjach międzynarodowych - Zumba® Instructor Conference w Lille (Francja), gdzie odbył szkolenie umba® Pro SKILLS. Na konwencjach Fit Style w Kielcach, Fit Style w Radomiu i Eu4ya w Poznaniu oraz wielu innych asystował lub był prezenterem Zumba® Fitness. Poza Zumba® Fitness prowadzi również zajęcia Aqua Zumba® i Zumba® Toning oraz jest ambasadorem Masala Bhangra Workout®.Porywa ludzi swoją pasją i zaangażowaniem, Zumba®Fitness z Oliwierem to ogromna dawka pozytywnej energii przy gorących latynoskich rytmach.

Prowadzi zajęcia:

MartaGregorczyk
x
MartaGregorczyk (Marta G)
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Licencjonowany instruktor kulturystyki, fitness i narciarstwa zjazdowego. W kręgu jej zainteresowań znajduje się CrossFit, trening typu Cross, i narciarstwo. Trening z nią to gwarantowane zakwasy i pot na czole. Zwraca uwagę przede wszystkim na dobre samopoczucie klientów i poprawne technicznie wykonywanie ćwiczeń.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

MarzenaTymińska
x
MarzenaTymińska (Marzena T.)
Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w Reebok University Poland. Specjalizuje się w Pilates, Body Ball&Taśmy, Bodyskills, Facts. Wyróżnia się żywym temperamentem, poczuciem humoru, systematycznoscią i kreatywnością podczas swoich zajęć. Bardzo dużą uwagę zwraca na technikę i dobra atmosferę na rożnych poziomach zaawansowania, podczas prowadzonych przez nią zajęć. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konwencji, które nieustannie podnoszą jej kwalifikacje oraz wiedzę. Prowadzi zajęcia wzmacniające na piłkach i stepach, Pilates , Body Ball i taśmy Na co dzień fit mama dwóch małych urwisków. Satysfakcja i uśmiech klientów to dla niej największa nagroda i motywacja do dalszej pracy i rozwoju.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

DorotaMichalik
x
DorotaMichalik (Dorota M.)
Sportem pasjonuje się od zawsze. Początkowo było to jeździectwo oraz zajęcia fitness w każdej formie. Z Zumbą pierwszy raz spotkała się w 2010 roku, była to miłość od pierwszego kroku :) Od tamtej chwili Zumba wypełnia każdy jej dzień. Od 2013 roku jest licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness, prowadzi zajęcia samodzielnie jak również z partnerem. W wolnym czasie rozwija swoją pasję, którą jest taniec. Specjalizuje się w Kizombie i Sembie. Ciągle podnosi swoje umiejętności taneczne uczestnicząc w warsztatach, festiwalach oraz konkursach. Wszystko to wykorzystuje w prowadzonych przez siebie zajęciach, zarażając miłością do tańca i pozytywną energią. Jej zajęcia to dobra zabawa, super trening oraz gwarantowana dawka endorfin, która każdy dzień czyni wyjątkowym :)

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

SylwiaKowalczyk
x
SylwiaKowalczyk (Sylwia K.)
Z wykształcenia i rozsądku - Pani Magister Tłumaczeń Biznesowych, z zamiłowania i temperamentu - zwariowana i wiecznie uśmiechnięta dyplomowana Instruktorka Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness oraz Instruktorka Zumba Fitness. Sportem pasjonuje się od zawsze. Jej przygoda z tańcem ropoczęła się w 1993 roku, kiedy to dołączyła do zespołu "Rewia Sylaba", będąc tam profesjonalną tancerką przez kolejne 13 lat. Przez dwa lata w jej życiu obecny był taniec towarzyski prezentowany na wielu turniejach i pokazach tanecznych. Pierwsze szkolenie instruktorskie ukończyła w 2007 roku w szkole Reebok University. Z zumbą pierwszy raz spotkała się w 2010 roku na studiach w Wielkiej Brytanii . Była to miłość od pierwszego kroku. Od tamtej chwili Zumba wypełnia każdy jej dzień. Od 2014 roku jest licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness. W wolnym czasie ciągle podnosi swoje umiejętności taneczne uczestnicząc w wielu warsztatach i kursach Salsy, Bachaty, Reggaetonu. Wszystko to wykorzystuje w prowadzonych przez siebie zajęciach, zarażając miłością do tańca i pozytywną energią wszystkich wokoło. Zumba w jej wykonaniu to nie tylko mocne, rytmiczne brzmienia Reggeatonu, Hip-Hopu, latynoska i ognista Salsa oraz dynamiczna Samba, ale również zmysłowe układy Sexy Dance i Bachaty. Na swoich zajęciach jest zawsze prawdziwa, sympatyczna i uśmiechnięta, a największą radość przynosi jej zadowolenie uczestników. Jej zajęcia to dobra zabawa, super trening oraz gwarantowana dawka endorfin, która każdy dzień czyni wyjątkowym.Szaleństwo, uśmiech, energia, charyzma oraz dużo pozytywnych wibracji - tego z całą pewnością nie zabraknie na jej zajęciach. Motto: "Live life to the fullest!"

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

Instruktorzy siłowni

KarolKyrc
x
KarolKyrc (Karol K.)
Certyfikowany instruktor kulturystyki Polskiej Akademii Sportu, trener personalny oraz uczestnik różnych szkoleń z zakresu sumplementacji i żywienia. Jest osobą otwartą, z poczuciem humoru. Sport trenuje od najmłodszych lat swojego życia. Dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez trenowania. Uważa, że w życiu każdego człowieka bardzo ważne jest zdrowie, a aktywność fizyczna jest podstawowy elementem dobrej kondycji oraz pozytywnego samopoczucia na codzień.

Lokalizacja klubów:

MartaGregorczyk
x
MartaGregorczyk (Marta G.)
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Licencjonowany instruktor kulturystyki, fitness i narciarstwa zjazdowego. W kręgu jej zainteresowań znajduje się CrossFit, trening typu Cross, i narciarstwo. Trening z nią to gwarantowane zakwasy i pot na czole. Zwraca uwagę przede wszystkim na dobre samopoczucie klientów i poprawne technicznie wykonywanie ćwiczeń.

Lokalizacja klubów:

MateuszLitka
x
MateuszLitka (Mateusz L. )
Absolwent Polskiej Akademii Sportu w której zdobył uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora kulturystyki. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Każdy wspólny trening dostosowuje do potrzeb, indywidualnych wymagań oraz możliwości klientów. Podczas zajęć kładzie duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Do swojej pracy podchodzi w pełni profesjonalnie i z ogromną przyjemnością.

Lokalizacja klubów:

KatarzynaBiegajło
x
KatarzynaBiegajło (Kasia B.)
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Sport i pasjonatka sportu od zawsze. Po wypróbowaniu akrobatyki, pływania, siatkówki i wielu innych dyscyplin zdecydowała poświęcić się sportom walki. Trener personalny, instruktor kulturystyki, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością w samoobronie, wicemistrzyni Polski w BJJ. Wiecznie uśmiechnięta optymistka i miłośniczka zwierząt z mega dystansem do siebie i tego, co ją otacza. Wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych i osiągnąć możemy WSZYSTKO, wystarczy chcieć :)

Lokalizacja klubów:

Pracownicy recepcji

JustynaKiljańska
x
JustynaKiljańska (Justyna K.)
Studentka fizjoterapii. Masażystka. Uwielbia współpracę i pomoc innym. Uważa, że sport jest nieodzownym elementem życia, który pomaga zachować nam zdrowie i świetne samopoczucie!

Lokalizacja klubów:

IzabelaKuchta
x
IzabelaKuchta (Izabela K.)
Jest osobą bardzo wesołą i uśmiechniętą, która łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi.Aktualnie studiuje prawo i administrację na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. W wolnych chwilach lubi grać w siatkówkę lub słuchać muzyki.

Lokalizacja klubów:

Żaneta Ambroziak
x
Żaneta Ambroziak (Żaneta A.)
Studentka Żywienia Człowieka i Oceny Żywności na SGGW. Pasjonatka muzyki i tańców pochodzenia latynoskiego i karaibskiego. Przez taniec wyraża siebie i emocje. Bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Lubi intensywny trening i jest zwolenniczką hasła ”CHCIEĆ TO MÓC!”.

Lokalizacja klubów:

AleksandraJabłońska
x
AleksandraJabłońska (Aleksandra J. )
Studentka filologii polskiej. Pasję do literatury dzieli z aktywnością fizyczną - najchętniej z pływaniem. Jest pozytywnie nastawiona do nowych ludzi i nowych miejsc. W wolnym czasie lubi uciec od zgiełku miasta i czerpać energię z otaczającej ją natury.

Lokalizacja klubów:

powrót do góry