Kadra

Instruktorzy fitness

AdaBujalska
x
AdaBujalska (Ada B.)
Absolwentka AWF Warszawa. Od 2006 r. związana z Fitness Klubem Zdrofit. Otwarta, ciepła, uśmiechnięta i życzliwa. Optymistycznie nastawiona do świata. Utrzymuje luźną i radosną atmosferę na zajęciach, przykładając dużą wagę do technicznej poprawności wykonywanych ćwiczeń. Największą satysfakcję daje jej dobry humor i uśmiech na twarzach klientów.

Lokalizacja klubów:

MoezSaidi
x
MoezSaidi (Moez S.)
Pochodzący z Tunezji tancerz i instruktor tańca. Specjalizuje się w hip-hopie i Zumbie, której jest dyplomowanym instruktorem. W Polsce mieszka od 2007 roku i od tego czasu związany jest z Akademią Tańca Sulewscy. Jego zajęcia Zumby to prawdziwa mieszanka stylów i podróż przez kontynenty - samba, afro, latino, taniec brzucha, reggaeton, hip-hop, taniec indyjski, taniec irlandzki (i inne!) porywają do tańca, a unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

MiłoszWajcht
x
MiłoszWajcht (Miłosz W.)
Instruktor fitness od ponad 8 lat, w przeciągu których uczył się od najwybitniejszego szkoleniowca w dziedzinie fitnessu- Inki Szymanski. Swoją ciężką pracą zasłużył na dwa najbardziej prestiżowe dyplomy potwierdzające niezwykły talent i doświadczenie instruktora fitness- APF Instructor oraz Magic Bar Instructor. W późniejszych latach współpracował z Inką Szymanski, prowadząc pod jej okiem szkolenia dla nowej kadry instruktorów oraz uczestniczył w licznych konwencjach jako ćwiczący oraz prezenter. Na swoim koncie ma odbytych wiele kursów m.in. fit ball, postural gym, step advaced, future presenter, stretching oraz wiele wiele innych. Jest On również absolwentem szkoły baletowej w Warszawie, tancerzem Teatru Wielkiego oraz Opery Narodowej. Na swoich zajęciach gwarantuje intensywny trening, ale też świetną atmosferę i zabawę. Prywatnie jest tatą dwóch rozrabiaków i to właśnie z nimi najbardziej lubi spędzać wolny czas :)

Lokalizacja klubów:

MonikaŻelisko- Mazanka
x
MonikaŻelisko- Mazanka (Monika Ż-M.)
Instruktor Sportu specjalność fitness, Instruktor Indoor Cycling (Tomahawk) posiadająca najwyższą licencję A. Uczestniczka wielu szkoleń m.in. ISFS, Open Mind, Masters Fitness, Reebok, PFA. Stale podnosząca swoje kwalifikacje poprzez udział w konwencjach, skąd czerpie inspiracje do swoich zajęć. Pasjonatka zajęć na rowerach, ze sztangą i pozostałych form wzmacniających, której przyświeca myśl, że” lenistwo to stan umysłu nie ciała”. Podczas zajęć daje z siebie wszystko, kładąc szczególny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń i tego też oczekuje od uczestników. Prywatnie zaś absolwentka studiów ekonomicznych, obecnie studentka psychologii, miłośniczka sportów zimowych i tenisa ziemnego.

Lokalizacja klubów:

Marcin Kozłowski
x
Marcin Kozłowski (Marcin K. )
Marcin Kozłowski, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (magister fizjoterapii) i Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca, o specjalności balet klasyczny i modern jazz. Aktywnie działający tancerz i instruktor. Doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty zdobywał w szpitalach klinicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponadto posiada kwalifikacje instruktora fitness zdobyte w International Fitness & Aerobic Academy. W swojej pracy wykorzystuje kompleksową wiedzę medyczną, gruntowne wykształcenie w kierunku tańca oraz doświadczenie. Pragnie podzielić się z uczestnikami swoją pasją, nauczyć świadomości ciała oraz pomóc w jego harmonijnym kształtowaniu.

Lokalizacja klubów:

KrzysztofGańko
x
KrzysztofGańko (Krzysztof G.)
Instruktor programu INDOOR CYCLING EXPERIENCE – TOMAHAWK, od wielu lat związany ze sportem, głównie piłką nożną oraz biegami średniodystansowymi. W ostatnich latach jego pasją jest kolarstwo. Jest uczestnikiem wielu maratonów MTB m.in. cyklu Merida Mazovia MTB Marathon. Spinning to dla niego świetna zabawa połączona z systematyczną budową i poprawą formy. Zajęcia z Krzysztofem są treningiem wymagającym zaangażowania, naładowanym pozytywną energią i przepełnionym dobrą zabawą. Tak zbudowany trening uczy techniki, a przede wszystkim zachęca do pokonywania własnych barier przez co kształtuje wewnętrzną siłę i motywuje do dalszej pracy.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

PrzemekDzwonkowski
x
PrzemekDzwonkowski (Przemek D.)
W czasie swoich wielu podróży do Indii poznał różne rodzaje jogi, medytacji oraz techniki pozytywnie wpływające na organizm ludzki. Obecnie czerpie inspiracje z systemów Kriya yoga, Hatha Yoga Iyengar'a, Yoga Astanga. Praktykuje jogę od 14 lat. Ukończył państwowy kurs instruktora. Interesuje się medytacją, zdrowym stylem życia, medycyną naturalną, samorozwojem, relaksacją poprzez muzykę i dźwięk oraz kulturą i cywilizacją Indii. „Joga to nie tylko ćwiczenia, to także postawa. Asany jakie wykonujemy przynoszą nam korzyści nie tylko polepszając nasze zdrowie i kondycję ale także pozytywnie oddziałują na nasz umysł, a przez to zmieniają nasz charakter i podejście do życia. Dystans jakiego nabieramy przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu energii umożliwia nam bycie lepszym w każdej dziedzinie naszego życia.”

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

BartekSeroczyński
x
BartekSeroczyński (Bartek S. )
Tancerz i choreograf, który swoją pasją zaraża innych. Na co dzień przygotowuje choreografie do tańca ślubnego, a na specjalne życzenie klientek do ZUMBY. Podczas zajęć, które prowadzi przemyca kroczki z tańców latynoamerykańskich, a dzięki temu jego kursanci super bawią się na warszawskich parkietach. Jest zdobywcą wielu tytułów oraz mistrzem okręgu warszawskiego w tańcu towarzyskim. Często występuje w pokazach grup choreograficznych salsy, kizomby, semby i cha cha cha. Dzięki wiedzy, którą zdobył jako instruktor sportu jego zajęciach to dobra zabawa i super trening

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

NataliaZatylna
x
NataliaZatylna (Natalia Z)
Tancerka, choreograf, instruktor tańca sportowego o specjalności taniec towarzyski, wizażystka. Posiada licencjat z pedagogiki specjalność animacja społeczno-kulturowa, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku pedagogika. Odbyła praktyki w Państwowej Szkole Baletowej w Warszawie, jako pomoc pedagoga. Tańczy od 6 roku życia, na swoim koncie ma liczne sukcesy m.in. Tytuł Mistrza Polski w kategorii Dance Show, oraz tytuł Mistrza Świata w kategorii Dance Show (Veszprem 2011).Cały czas sportowo trenuje taniec towarzyski występując na parkietach w kraju i za granicą. Brała udział w pokazach tanecznych m.in. w TVN oraz na oficjalnej ceremonii otwarcia UEFA EURO 2012.Uwielbia pracę z dziećmi, pasjonuje się „kobiecymi” stylami tanecznymi. Na swoich zajęciach zaraża pozytywną energią i pasją do tańca oraz stara się pokazać, że taniec to nie tylko kroki i technika, ale przede wszystkim wyraz artystyczny i ogromna radość – „ Gdy tańczysz zapominasz o całym świecie, a ciałem zaczyna kierować serce”.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

SylwiaMatusiak
x
SylwiaMatusiak (Sylwia M)
Trener personalny i instruktor rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Przygodę ze sportem rozpoczęła od biegania oraz sportów zimowych. Uważa, że tylko ciężką pracą można osiągnąć oczekiwane efekty. Skrupulatnie dobiera metody treningowe oraz sposób żywienia uwzględniając indywidualne uwarunkowania i potrzeby. Pomoże Ci i udowodni, że każdy wytyczony cel jest do osiągnięcia!

Lokalizacja klubów:

MichałKurpet
x
MichałKurpet (Michał K.)
Absolwent AWF Warszawa, instruktor fitness i tańca. Lider Z-TEAM. Trenował taniec towarzyski, jazzowy, ludowy i balet. Występował podczas tras koncertowych polskich i zagranicznych gwiazd. Jeden z pierwszych w Polsce instruktorów i międzynarodowych prezenterów Zumba ® Fitness. Od 10 lat związany z warszawskimi klubami fitness i szkołami tańca. Współorganizator Warsaw Salsa Festival, Summer Fitness Festival i konwencji Fit Style. Występuje na polskich i zagranicznych konwencjach fitness, maratonach Zumba ® Fitness i masterclasach. Organizator wczasów fitness i zumba party. Członek teamu Zumba Polska, promującego program Zumba ® Fitness na międzynarodowych konwencjach. Prezenter programu Sh'bam, szkoły Less Mils. Jego motto to: "prowadź zajęcia tak, jakby to były Twoje ostatnie w życiu". Największą nagrodą dla niego jest uśmiech i zadowolenie uczestników.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

OliwierZalewski
x
OliwierZalewski (Oliwier Z.)
Niezwykle energetyczna i otwarta osoba, cechuje go uśmiech, pozytywne podejście do życia oraz zaangażowanie we wszystko co robi. Od zawsze związany ze sportem, swoje pierwsze kroki taneczne stawiał jako ośmiolatek, w latach późniejszych kontynuował karierę tancerza towarzyskiego z wieloma sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej.Z wykształcenia prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Aktor i tancerz w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, choreograf, prowadził własną szkołę tańca towarzyskiego, posiada uprawnienia instruktora tańca sportowego. Licencjonowanym instruktorem Zumba®Fitness został w 2011 roku, od tej pory szlifował swoje umiejętności m.in. na konwencjach międzynarodowych - Zumba® Instructor Conference w Lille (Francja), gdzie odbył szkolenie umba® Pro SKILLS. Na konwencjach Fit Style w Kielcach, Fit Style w Radomiu i Eu4ya w Poznaniu oraz wielu innych asystował lub był prezenterem Zumba® Fitness. Poza Zumba® Fitness prowadzi również zajęcia Aqua Zumba® i Zumba® Toning oraz jest ambasadorem Masala Bhangra Workout®.Porywa ludzi swoją pasją i zaangażowaniem, Zumba®Fitness z Oliwierem to ogromna dawka pozytywnej energii przy gorących latynoskich rytmach.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

Instruktorzy siłowni

MikołajJastrzębski
x
MikołajJastrzębski (Mikołaj J.)
Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i instruktor kulturystyki z certyfikatem IFBB. Od kilku lat interesuje się sportami siłowymi, suplementacją, dietetyką oraz najskuteczniejszymi metodami treningowymi. Uważa, że podstawą dla każdego jest trening zaplanowany, nie tylko na dany dzień, ale na cały cykl długookresowy.

Lokalizacja klubów:

SylwiaMatusiak
x
SylwiaMatusiak (Sylwia M.)
Trener personalny i instruktor rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Przygodę ze sportem rozpoczęła od biegania oraz sportów zimowych. Uważa, że tylko ciężką pracą można osiągnąć oczekiwane efekty. Skrupulatnie dobiera metody treningowe oraz sposób żywienia uwzględniając indywidualne uwarunkowania i potrzeby. Pomoże Ci i udowodni, że każdy wytyczony cel jest do osiągnięcia!

Lokalizacja klubów:

KarolKyrc
x
KarolKyrc (Karol K.)
Certyfikowany instruktor kulturystyki Polskiej Akademii Sportu, trener personalny oraz uczestnik różnych szkoleń z zakresu sumplementacji i żywienia. Jest osobą otwartą, z poczuciem humoru. Sport trenuje od najmłodszych lat swojego życia. Dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez trenowania. Uważa, że w życiu każdego człowieka bardzo ważne jest zdrowie, a aktywność fizyczna jest podstawowy elementem dobrej kondycji oraz pozytywnego samopoczucia na codzień.

Lokalizacja klubów:

Pracownicy recepcji

JustynaKiljańska
x
JustynaKiljańska (Justyna K.)
Studentka fizjoterapii. Masażystka. Uwielbia współpracę i pomoc innym. Uważa, że sport jest nieodzownym elementem życia, który pomaga zachować nam zdrowie i świetne samopoczucie!

Lokalizacja klubów:

IzabelaKuchta
x
IzabelaKuchta (Izabela K.)
Jest osobą bardzo wesołą i uśmiechniętą, która łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi.Aktualnie studiuje prawo i administrację na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. W wolnych chwilach lubi grać w siatkówkę lub słuchać muzyki.

Lokalizacja klubów:

MonikaKwietniak
x
MonikaKwietniak (Monika K.)
Studentka fizjoterapii. Uwielbia pracę z ludźmi. Stara się rozwiązać każdy problem i do każdego podchodzi indywidualnie. Zawsze uśmiechnięta, swoim optymizmem zaraża innych. Prowadzi zdrowy, aktywny tryb życia.

Lokalizacja klubów:

Żaneta Ambroziak
x
Żaneta Ambroziak (Żaneta A.)
Studentka Żywienia Człowieka i Oceny Żywności na SGGW. Pasjonatka muzyki i tańców pochodzenia latynoskiego i karaibskiego. Przez taniec wyraża siebie i emocje. Bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Lubi intensywny trening i jest zwolenniczką hasła ”CHCIEĆ TO MÓC!”.

Lokalizacja klubów:

powrót do góry