Kadra

Instruktorzy fitness

ŁukaszGrabowski
x
ŁukaszGrabowski (Łukasz G.)
Instruktor Zumba® Fitness, tancerz salsy, bachaty, kizomby oraz zouk'a. Inżynier i w dalszym ciągu student Technologii Energii Odnawialnej na SGGW w Warszawie. Na Zumba® Fitness zaczął uczęszczać w maju 2011 roku i od tamtej pory nawet na chwilę mu się nie znudziła, co więcej, z każdym dniem wypełnia jego życie w co raz większym stopniu i powoduje, że Zumba® Fitness z prostych zajęć taneczno-fitnessowych staje się jego sposobem na ŻYCIE! Zapalony tancerz latynoski, dlatego na pewno na zajęciach nie zabraknie salsy czy zmysłowej bachaty. Śmiało twierdzi, że w każdym stylu tańca, liczba i rodzaj ruchów jakie można wykonać jest nieograniczona, czyli istnieje tylko jeden taniec, w którym można wszystko. Pozytywny, uśmiechnięty, pełen energii i charyzmy, przystojny i z 'tym czymś' co przyciąga ludzi:) Znany także jako Zumba Lu.

Prowadzi zajęcia:

AdaBujalska
x
AdaBujalska (Ada B.)
Absolwentka AWF Warszawa. Od 2006 r. związana z Fitness Klubem Zdrofit. Otwarta, ciepła, uśmiechnięta i życzliwa. Optymistycznie nastawiona do świata. Utrzymuje luźną i radosną atmosferę na zajęciach, przykładając dużą wagę do technicznej poprawności wykonywanych ćwiczeń. Największą satysfakcję daje jej dobry humor i uśmiech na twarzach klientów.
MoezSaidi
x
MoezSaidi (Moez S.)
Pochodzący z Tunezji tancerz i instruktor tańca. Specjalizuje się w hip-hopie i Zumbie, której jest dyplomowanym instruktorem. W Polsce mieszka od 2007 roku i od tego czasu związany jest z Akademią Tańca Sulewscy. Jego zajęcia Zumby to prawdziwa mieszanka stylów i podróż przez kontynenty - samba, afro, latino, taniec brzucha, reggaeton, hip-hop, taniec indyjski, taniec irlandzki (i inne!) porywają do tańca, a unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

Prowadzi zajęcia:

EdytaRadomska
x
EdytaRadomska (Edyta R.)
Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ze sportem, który jest jej pasją związana jest od małego i w związku z tym postanowiła aktywnością zarażać innych. Ukończyła wiele szkoleń i kursów, co umożliwiło jej pogłębienie wiedzy z różnych dziedzin sportu. Jej ulubionymi zajęciami są wszelkie formy wzmacniające. Na swoich zajęciach wprowadza różnorodność ćwiczeń, motywuje oraz pozytywnie męczy przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowej techniki :-)
MiłoszWajcht
x
MiłoszWajcht (Miłosz W.)
Instruktor fitness od ponad 8 lat, w przeciągu których uczył się od najwybitniejszego szkoleniowca w dziedzinie fitnessu- Inki Szymanski. Swoją ciężką pracą zasłużył na dwa najbardziej prestiżowe dyplomy potwierdzające niezwykły talent i doświadczenie instruktora fitness- APF Instructor oraz Magic Bar Instructor. W późniejszych latach współpracował z Inką Szymanski, prowadząc pod jej okiem szkolenia dla nowej kadry instruktorów oraz uczestniczył w licznych konwencjach jako ćwiczący oraz prezenter. Na swoim koncie ma odbytych wiele kursów m.in. fit ball, postural gym, step advaced, future presenter, stretching oraz wiele wiele innych. Jest On również absolwentem szkoły baletowej w Warszawie, tancerzem Teatru Wielkiego oraz Opery Narodowej. Na swoich zajęciach gwarantuje intensywny trening, ale też świetną atmosferę i zabawę. Prywatnie jest tatą dwóch rozrabiaków i to właśnie z nimi najbardziej lubi spędzać wolny czas :)

Lokalizacja klubów:

MonikaŻelisko- Mazanka
x
MonikaŻelisko- Mazanka (Monika Ż-M.)
Instruktor Sportu specjalność fitness, Instruktor Indoor Cycling (Tomahawk) posiadająca najwyższą licencję A. Uczestniczka wielu szkoleń m.in. ISFS, Open Mind, Masters Fitness, Reebok, PFA. Stale podnosząca swoje kwalifikacje poprzez udział w konwencjach, skąd czerpie inspiracje do swoich zajęć. Pasjonatka zajęć na rowerach, ze sztangą i pozostałych form wzmacniających, której przyświeca myśl, że” lenistwo to stan umysłu nie ciała”. Podczas zajęć daje z siebie wszystko, kładąc szczególny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń i tego też oczekuje od uczestników. Prywatnie zaś absolwentka studiów ekonomicznych, obecnie studentka psychologii, miłośniczka sportów zimowych i tenisa ziemnego.

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

Marcin Kozłowski
x
Marcin Kozłowski (Marcin K. )

Marcin Kozłowski, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (magister fizjoterapii) i Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca, o specjalności balet klasyczny i modern jazz. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Northern Ballet School w Manchesterze. Aktywnie działający tancerz i instruktor. Doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty zdobywał w szpitalach klinicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponadto posiada kwalifikacje instruktora fitness zdobyte w International Fitness & Aerobic Academy. W swojej pracy wykorzystuje kompleksową wiedzę medyczną, gruntowne wykształcenie w kierunku tańca oraz doświadczenie. Pragnie podzielić się z uczestnikami swoją pasją, nauczyć świadomości ciała oraz pomóc w jego harmonijnym kształtowaniu.

Lokalizacja klubów:

SylwiaMatusiak
x
SylwiaMatusiak (Sylwia M)
Trener personalny i instruktor rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Przygodę ze sportem rozpoczęła od biegania oraz sportów zimowych. Uważa, że tylko ciężką pracą można osiągnąć oczekiwane efekty. Skrupulatnie dobiera metody treningowe oraz sposób żywienia uwzględniając indywidualne uwarunkowania i potrzeby. Pomoże Ci i udowodni, że każdy wytyczony cel jest do osiągnięcia!

Prowadzi zajęcia:

Lokalizacja klubów:

AgnieszkaSawicka
x
AgnieszkaSawicka (Agnieszka S.)
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku Turystyka i Rekreacja, absolwentka Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji – Menager Sportu. Instruktor fitness – IFFA oraz Zumba®Fintess, animator czasu wolnego. Angażuje się w prowadzenie każdych zajęć ciałem, umysłem i duchem – jest uśmiechnięta, życzliwa, pamięta o potrzebach każdego z ćwiczących. Swoim uśmiechem i pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Na zajęciach stale dba o wysoki poziom motywacji do ćwiczeń każdego z uczestników, co sprawia, że uczestnicy czują się zadbani, a ich trening staje się bardziej efektywny. Jej pasją są zajęcia fitness oraz Zumba®Fitness
KhrystynaStruk-Falkievich
x
KhrystynaStruk-Falkievich (Khrystyna S.)
Dyplomowany instruktor jogi z uprawnieniem państwowym Ministra Sportu i Turystyki. Ukończyła trzyletni kurs jogi przygotowujący do egzaminu Introductory II, w linii B.K.S. Iyengara, członkini Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Praktykę skupia głownie na jodze Iyengara ale ćwiczy także Ashtanga Vinyasa Yogę, instruktorka jogi dynamicznej, co pozwala pracować z ciałem na rożnych poziomach. Jest instruktorką jogi dynamicznej. Wiedzę na temat jogi zdobywa u najlepszych nauczycieli z kraju i zagranicy. Prowadzi i promuje zdrowy i aktywny styl życia.

Prowadzi zajęcia:

MichałKurpet
x
MichałKurpet (Michał K.)
Absolwent AWF Warszawa, instruktor fitness i tańca. Lider Z-TEAM. Trenował taniec towarzyski, jazzowy, ludowy i balet. Występował podczas tras koncertowych polskich i zagranicznych gwiazd. Jeden z pierwszych w Polsce instruktorów i międzynarodowych prezenterów Zumba ® Fitness. Od 10 lat związany z warszawskimi klubami fitness i szkołami tańca. Współorganizator Warsaw Salsa Festival, Summer Fitness Festival i konwencji Fit Style. Występuje na polskich i zagranicznych konwencjach fitness, maratonach Zumba ® Fitness i masterclasach. Organizator wczasów fitness i zumba party. Członek teamu Zumba Polska, promującego program Zumba ® Fitness na międzynarodowych konwencjach. Prezenter programu Sh'bam, szkoły Less Mils. Jego motto to: "prowadź zajęcia tak, jakby to były Twoje ostatnie w życiu". Największą nagrodą dla niego jest uśmiech i zadowolenie uczestników.
PiotrLitwiniuk
x
PiotrLitwiniuk (Piotr L.)
Instruktor Zumba® Fitness, Aqua Zumba®, Zumba® Toning, Zumba Sentao™. Zawsze uśmiechnięty i zarażający pozytywną energią gwarantuje, że ostro się pośmiejecie, wykrzyczycie i wesoło zmęczycie. Ukończył studia doktoranckie na warszawskiej AWF, autor kilkunastu artykułów naukowych z zakresu kultury fizycznej. Wspinacz, taternik i alpinista. Jest także pilotem wycieczek, instruktorem windsurfingu, snowboardu, survivalu, kajakarstwa, fitnessu oraz ratownikiem WOPR. W poszukiwaniu gorących rytmów, głębokiego śniegu, wysokich gór, piaszczystych plaż i silnego wiatru zwiedził spory kawałek świata. Bogate doświadczenie i różnorodność zainteresowań sprawiają, że zajęcia Zumba® Fitness z nim to niesamowite przeżycie.

Prowadzi zajęcia:

MartaGregorczyk
x
MartaGregorczyk (Marta G)
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Licencjonowany instruktor kulturystyki, fitness i narciarstwa zjazdowego. W kręgu jej zainteresowań znajduje się, trening typu Cross, i narciarstwo. Trening z nią to gwarantowane zakwasy i pot na czole. Zwraca uwagę przede wszystkim na dobre samopoczucie klientów i poprawne technicznie wykonywanie ćwiczeń.

Lokalizacja klubów:

PiotrKołłątaj
x
PiotrKołłątaj (Piotr K.)
Instruktor fitness i trener osobisty. Od najmłodszy lat związany ze sportem. Potrafi zmobilizować każdego do maksymalnego wysiłku. Swoich podopiecznych zawsze motywuje i wspiera. Stara się przekazać wiedzę zdobytą w ISFS. Uwielbia prowadzić zajęcia: wzmacniające, poprawiające wydolność organizmu, choreograficzne. Miłośnik sztuk walk. W lekcji bardzo zwraca uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń. W pracy i poza nią zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do świata. Czerpie z życia jak najwięcej. Zawsze myślący optymistycznie. Chcesz się przekonać? Poznaj go osobiście.

Instruktorzy siłowni

KarolKyrc
x
KarolKyrc (Karol K.)
Certyfikowany instruktor kulturystyki Polskiej Akademii Sportu, trener personalny oraz uczestnik różnych szkoleń z zakresu sumplementacji i żywienia. Jest osobą otwartą, z poczuciem humoru. Sport trenuje od najmłodszych lat swojego życia. Dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez trenowania. Uważa, że w życiu każdego człowieka bardzo ważne jest zdrowie, a aktywność fizyczna jest podstawowy elementem dobrej kondycji oraz pozytywnego samopoczucia na codzień.

Lokalizacja klubów:

MartaGregorczyk
x
MartaGregorczyk (Marta G.)
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Licencjonowany instruktor kulturystyki, fitness i narciarstwa zjazdowego. W kręgu jej zainteresowań znajduje się CrossFit, trening typu Cross, i narciarstwo. Trening z nią to gwarantowane zakwasy i pot na czole. Zwraca uwagę przede wszystkim na dobre samopoczucie klientów i poprawne technicznie wykonywanie ćwiczeń.

Lokalizacja klubów:

MateuszLitka
x
MateuszLitka (Mateusz L. )
Absolwent Polskiej Akademii Sportu w której zdobył uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora kulturystyki. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Każdy wspólny trening dostosowuje do potrzeb, indywidualnych wymagań oraz możliwości klientów. Podczas zajęć kładzie duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Do swojej pracy podchodzi w pełni profesjonalnie i z ogromną przyjemnością.

Lokalizacja klubów:

Marcin Sówiński
x
Marcin Sówiński (Marcin S.)
Absolwent Polskiej Akademii Sportu , magister zarządzania w Turystyce i Rekreacji, nazywam się Marcin, urodziłem się 20 września 1990 roku. Od najmłodszych lat interesowałem się sportem-w szerokim tego słowa znaczeniu, z zamiłowania i wykonywanego zawodu, trener personalny oraz instruktor kulturystyki. Od najmłodszych lat aktywnie spędzałem wolny czas uprawiając sztuki walki (Judo, Boks, Samoobrona) i grając w piłkę nożną. Swoją przygodę z siłownią i treningami rozpocząłem kilka lat temu, nie mając jeszcze ukończonych 17 lat, z czasem stało się to moją pasją. postanowiłem sam zostać trenerem i pomagać innym w osiągnięciu wymarzonych celów. Jestem zwolennikiem indywidualnego podejścia do treningu oraz zdrowego trybu życia. Uważam, że ciężką pracą i wiarą w siebie można osiągnąć wszystko, nie tylko na siłowni, ale również w życiu. W treningach z klientami wykorzystuję techniki oraz ćwiczenia, z których sam na co dzień korzystam przy własnych treningach. Dbam o to aby treningi zawsze były optymalnie dopasowane do moich klientów, w zależności od umiejętności oraz możliwości, aby wyniki wspólnej pracy były skuteczne i przynosiły satysfakcjonujące efekty.

Lokalizacja klubów:

Pracownicy recepcji

JustynaKiljańska
x
JustynaKiljańska (Justyna K.)
Studentka fizjoterapii. Masażystka. Uwielbia współpracę i pomoc innym. Uważa, że sport jest nieodzownym elementem życia, który pomaga zachować nam zdrowie i świetne samopoczucie!

Lokalizacja klubów:

IzabelaKuchta
x
IzabelaKuchta (Izabela K.)
Jest osobą bardzo wesołą i uśmiechniętą, która łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi.Aktualnie studiuje prawo i administrację na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. W wolnych chwilach lubi grać w siatkówkę lub słuchać muzyki.

Lokalizacja klubów:

Żaneta Ambroziak
x
Żaneta Ambroziak (Żaneta A.)
Studentka Żywienia Człowieka i Oceny Żywności na SGGW. Pasjonatka muzyki i tańców pochodzenia latynoskiego i karaibskiego. Przez taniec wyraża siebie i emocje. Bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Lubi intensywny trening i jest zwolenniczką hasła ”CHCIEĆ TO MÓC!”.

Lokalizacja klubów:

AleksandraJabłońska
x
AleksandraJabłońska (Aleksandra J. )
Studentka filologii polskiej. Pasję do literatury dzieli z aktywnością fizyczną - najchętniej z pływaniem. Jest pozytywnie nastawiona do nowych ludzi i nowych miejsc. W wolnym czasie lubi uciec od zgiełku miasta i czerpać energię z otaczającej ją natury.

Lokalizacja klubów:

powrót do góry